Firmamız

Adsız              
               1988 yılında ”GÜNEY Mühendislik” olarak kurulan firmamız,  İlk yıllarda;Proje hazırlama, klima satış ve montaj olarak faaliyetlerini sürdürdü. 2005 yılında, ”GÜNEY Mühendislik” altında Faaliyetine ara verdiği şekilde yeniden başladı. Mekanik projelerde uzmanlaşan firmamız, 2011 yılında ”AER Mühendislik Ltd Şti” olarak, isim ve kurumsal yapı olarak güncellendi.
            Tarsus ve Adana’da önemli projelerde faaliyet gösteren  firmamız, TARSUS’ta;  Medical park hastanesinin Mekanik projelerini ( Klima ve Havalandırma tesisatı, Hijyenik alanlar, Yangın tesisatı,  Sıhhi tesisat, Otomasyon projeleri) hazırlayıp, uygulamasını yürütmüştür.
              ADANA’da; EPC  ve SEZAR HOSPİTAL hastanesinin de Mekanik projelerini hazırlayıp, uygulamasını yürütmüştür. Hastaneler konusunda ihtisaslaşmaya sahip firmamız, Mekanik tesisatın en yoğun olduğu bu uygulamalar ile;Adana, Yozgat, İstanbul, Antalya, Rize, Ankara ve Hatay’da projeler hazırlamakta, danışmanlık  ve taahhhüt işleri yapmaktadır.
                     Tarsus’ta özellikle kalorifer ve sıhhi tesisat projesini hazırladığı sitelerin; Mekanik tesisatlarını yürütmektedir.Yöresinde Kazan dairelerinin çatıda yapılmasında öncülük eden Firmamızın,Çok sayıda Kaskad Kazan dairesi uygulaması en verimli şekliyle çalışmaktadır. Mekanik Tesisat tüm dallarında tecrübeli ve yeterli olan firmamız; Bünyesinde Mekanik Tesisat Uzman belgeli Makina Mühendisi, Sertifikalı kaynakçı, Sertifikalı tesisatçı, Teknik elemanları ile, Mekanik tesisat kapsamına giren tüm proje hazırlama,Danışmanlık ve  Taahhüt işleri yapmaktadır.